amazland ساخت اکانت واردشدن

 تردمیل پاندا  Panda DK 14 Treadmills

تردمیل پاندا Panda DK 14 Treadmills


تردمیل پاندا Panda DK 14 Treadmills

10/6/2018 6:15:11 PM تاریخ

تردمیل پاندا DK14

دارای موتوری به قدرت 2 اسب بخار است که می تواند تا 110 کیلوگرم وزن را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکلی بشود کاربر تا این وزن نیز می تواند بر روی تردمیل راه برود و تمرینات ورزشی انجام بدهد. ترمز ایمنی که این دستگاه دارد می تواند در صورتی که کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، دستگاه را خاموش کرده و از به وجود آمدن خطرات و آسیب های احتمالی جلوگیری کند. شیب تردمیل دستی بوده که تا 3 حالت قابلیت تنظیم دارد.

برای راحت جابه جا شدن این دستگاه چرخی در زیر پایه های این تردمیل تعبیه شده است که کاربر به وسیله آن می تواند دستگاه را حرکت دهد و در سایر فضاهای خانه از تردمیل استفاده نماید. با استفاده از این دستگاه هوازی می توانید به راحتی به تقویت سیستم قلبی و عروقی خود بپردازید و سریعتر به اهداف تناسب اندام و ارتقای سلامتی خود برسید.این دستگاه دارای محدوده سرعتی بین یک کیلومتر تا 14 کیلومتر در ساعت می باشد. این تردمیل دارای 12 برنامه متفاوت ورزشی می باشد که با انتخاب یکی از آن ها می توانید در سریع ترین زمان ممکن تمریناتتان را انجام دهید.

ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti shock در این تردمیل موجب می شود تا در هنگام انجام تمرینات سخت، فشارهای شدید به ستون مهره ها و همچنین عضلات زانو وارد نشود. این تردمیل قابلیت تاشوندگی دارد که کاربر با استفاده از جک گازی آن می تواند به راحتی تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کند. مانیتور لمسی این تردمیل می تواند سرعت، کالری مصرف شده، زمان، مسافت و ضربان قلب کاربر را نشان دهد و فضای دویدن یا همان عرض تسمه این دستگاه 121*42 سانتی متر است. این دستگاه ساخت کشور چین، تحت لیسانس کشور تایوان بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت نیاز کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند.


برند: پاندا+panda sport

Dynamic Tabs
راه های ارتباط با ما