amazland ساخت اکانت واردشدن

تردمیل پاندا DK13

تردمیل پاندا DK13


تردمیل پاندا DK13

10/6/2018 5:53:58 PM تاریخ

تردمیل پاندا DK13

دارای چندین برنامه تمرینی پیش فرض است که با انتخاب هر یک از آن ها می توان در اجرای تمرینات تنوع ایجاد کرد و ورزشی اصولی انجام داد. ضربه گیرSDS موجود در این دستگاه از آسیب به زانوها و کمر حین دویدن یا راه رفتن بر روی تردمیل جلوگیری می کند. با استفاده از شیب دستی در این تردمیل می توان پیاده روی در سربالایی را شبیه سازی کرد و شدت تمرینات را افزایش داد.

ابعاد تسمه تردمیل برابر با 217*40 سانتی متر است که محدوده دویدن یا راه رفتن بر روی دستگاه را مشخص می کند و کاربر قادر است در این فضا تا نهایت سرعت 14 کیلومتر، دویدن بر روی این تردمیل را تجربه نماید. گیره ایمنی تعبیه شده در این تردمیل از آسیب به کاربر در مواقع اضطراری جلوگیری می کند و باعث توقف سریع دستگاه خواهد شد. بر روی کنسول دستگاه محل قرار گیری بطری آب تعبیه شده است تا نوشیدن آب حین تمرین به کاربر یادآوری شود.

تردمیل پاندا DK13 به دلیل برخورداری از موتوری با قدرت 1.75 اسب بخار، قادر است افراد تا وزن 90 کیلوگرم را تحمل نماید. مانیتور دستگاه اطلاعات دقیقی از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده را در اختیار کاربر قرار می دهد تا حین تمرین از وضعیت جسمانی خود مطلع باشد. در صورت نیاز به جا به جایی دستگاه با چرخ هایی که در زیر آن تعبیه شده است به راحتی می توان تردمیل را به مکانی دیگر منتقل کرد.

این دستگاه تولیدی از کشور چین، تحت لیسانس تایوان است که با 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. از قابلیت های این دستگاه پخش MP3 از طریق اتصال به USB و پخش موسیقی از طریق اتصال به

AUX است که می توان موزیک مورد علاقه را از اسپیکر های دستگاه شنید. با توجه به قابلیت تاشوندگی در این دستگاه می توان در صورت عدم استفاده از آن، می توان تردمیل را بست تا فضای قابل استفاده بازتر شود.

مشخصات فنی

 

حداکثر تحمل وزن :
90 کیلوگرم
قدرت موتور :
1.75HP DC
محدوده سرعت :
1 - 14 کیلومتر
ابعاد تسمه :
217*40 سانتی متر
شیب برقی :
درجه شیب :
سه حالت
تنظیم شیب روی دسته :
تنظیم سرعت روی دسته :
ابعاد دستگاه :
       -
قابلیت تاشوندگی :
 
جک گازی :
 
ضربه گیر :
ضربه گیر SDS :
ضربه گیر ASA :
مانیتور دستگاه :
نمایش سرعت ، مسافت ، زمان ، کالری و ضربان قلب
قابلیت های ویژه :
 سنسور ضربان قلب روی دسته های تردمیل  , پخش موزیک از طریق  USB , AUX
نوع برنامه :
12 برنامه متفاوت ورزشی
فن خنک کننده :
کلید اضطراری :
اسپیکر :
ماساژور برقی :
مسگری :
کش ایروبیک :
تخته شنا :
پایه درازنشست :
دمبل :
چرخ جهت جا به جایی :
روغن :
دفترچه راهنما :
کشور سازنده :
چین ( تحت لیسانس تایوان)
گارانتی :
2 سال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش
ارسال و نصب رایگان :برند: پاندا+panda sport

Dynamic Tabs
راه های ارتباط با ما