amazland ساخت اکانت واردشدن

ضد آفتاب اولترا یووی دفانس +Institut Paris - ULTRA UV Defense SPF 50+

ضد آفتاب اولترا یووی دفانس +Institut Paris - ULTRA UV Defense SPF 50+


ضد آفتاب اولترا یووی دفانس +Institut Paris - ULTRA UV Defense SPF 50+

10/15/2018 11:07:05 AM تاریخ

ضد آفتاب اولترا یووی دفانس +Institut Paris - ULTRA UV Defense SPF 50+

مشخصه ها :
- محافظت پوست در برابر UVA و UVB
- تاثیرات رادیکال های آزاد که سبب ایجاد چروک ها و پیری پوست می گردد خنثی می کند
- ضد پیری و چروک
- آنتی اکسیدان
- مرطوب کننده
- مناسب برای انواع پوست رو به خشک (حساس)
موارد مصرف :
محافظت بسیار قوی از پوست صورت در برابر آفتاب
روش مصرف :
قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، کرم را به صورت و گردن بمالید. هر دو ساعت یک بار مصرف کرم را تکرار نمایید.
توضیحات :
این محصول حاوی ترکیبات منحصر بفرد آفتاب به شرح ذیل می باشد :
• هلیوتروپین (Heliotropine) محافظ پوست :
- حداکثر محافظت در برابر اشعه های مضر آفتاب
- افزایش ساخت ملانین، که حفاظت کننده طبیعی پوست از اشعه های آفتاب می باشد.
• عصاره شاه بلوط هندی : تسکین دهنده و آرام بخش پوست و برطرف کننده احساس برافروختگی می باشد.
• دی هیدروکسی استن، DHA : دی هیدروکسی استن، ماده است که با پروتئین های سطح پوست ترکیب شده و رنگ برنزه ایجاد می نماید. این اثر به سرعت بروز می نماید و نیازی به تماس با آفتاب نمی باشد.
• درخت پوست (Skin Tree) : درخت پوست Skin Tree حاوی عوامل بازسازی کننده و تسکین دهنده پوست می باشد. این ترکیبات مقاومت عروق را بالا می برند و موجب تحریک سنتز فیبرهای ارتجاعی پوست می شوند. استفاده از عصاره این گیاه در فراورده های مراقبت از آفتاب، موجب تسکین پوست پس از تماس با آفتاب می شود.
• بتا-کاروتن (Beta-Caroten) : بتا-کاروتن رنگدانه های موجود در برخی گیاهان می باشد که در پوست موجب تشدید رنگ برنزه و محافظت از آن می شود.
این محصول مطابق با استانداردهای جدید تولید می شود :
1- بدون پارابن (مواد نگهدارنده) : پارابن از مواد خطرناکی است که وقتی روی پوستی که دمای ان بالاست و قرمز شده است استفاده شود، جذب آن بیشتر می گردد.
2- محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش : محصولات آفتاب گینو، فیلتری بر روی پوست تشکیل می دهند که این فیلتر اشعه ماوراء بنفش را به خود جذب می کند و مانع رسیدن آن به پوست می شود، در نتیجه ایمنی پوست در مقابل خورشید، افزایش می یابد.
3- رایحه هماهنگ با آفتاب : محصولات آفتاب گینو این بار با رایحه ای جدید عرضه می گردد. رایحه وانیل که یادآور آفتاب و تعطیلات است.
4- استفاده از استاندارد دارو سازی : محصولات آفتاب در لابراتوارهای گینو، طبق استانداردهای دقیق دارو سازی تولید می شوند.

پوست شما زنده است.
- پوست هر 30 روز یکبار بازسازی می شود.
اپیدرم از روی هم قرار گرفتن 30 لایه سلولی بوجود آمده است و هر ماه نوسازی می شود. بنابراین، با استفاده از یک برنامه روزانه مراقبت از پوست، می توان در یک ماه، زیبایی و سلامتی پوست را به آن بازگردانید.

- در طول شب پوست بازسازی می شود.
بیشترین بازسازی پوست در طول شب انجام می شود. جریان گردش خون پس از نیمه شب افزایش می یابد و زمینه فعالیت بهتر سلول ها را فراهم می کند. محصولات تغذیه کننده و بازسازی کننده پوست در شب جذب بهتری دارند و در نتیجه مؤثرتر هستند.

- برای هرچه زیباتر شدن پوست، باید در طول روز از آن محافظت کرد.
پوست بعنوان یک عضو محافظ عمل می کند. در طول روز، به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید، خشکی، تغییرات دمایی، تماس با مواد پاک کننده و محصولات نامناسب، پوست آسیب پذیر می شود و نیاز به مراقبت های خاص دارد. استفاده روزانه از مرطوب کننده ها به ساختار پوست استحکام می بخشد.

- یک پوست شفاف و سالم، نتیجه گردش خون مناسب زیر پوست می باشد.
هنگامی که در محیط آرام و بدون استرس به سر می بریم، جریان خون، اکسیژن را به سطح پوست می رساند و درنتیجه، پوست صورتی رنگ و شاداب به نظر می رسد.

- می توانیم آثار مشهود افزایش سن را به تأخیر اندازیم.
علائم افزایش سن را می توان کاهش داد و پوست را دوباره جوان کرد. همانطورکه گیاهان با جذب آب و مواد غذایی دوباره سرسبز می شوند، ویتامین ها و مواد فعال مورد نیاز پوست هم به آن طراوت و زندگی دوباره می بخشند. پس از یک دوره مراقبت یک ماهه، پوست جوان تر و شاداب تر می گردد.

- محصولاتی که در تمام دنیا منحصر بفرد هستند.
گینو اولین مؤسسه ای است که محصولاتی حاوی 56 نوع ماده فعال بیولوژیک حیات بخش سلولی فراهم کرده است. معمولاً در یک محیط آزمایشگاهی، این ترکیبات فعال بیولوژیک قادر به ساخت یک پوست جدید هستند. آزمایشگاه تحقیقاتی گینو برای حفظ جوانی و شادابی پوست شما از آخرین تکنیک ها و بیشترین و بهترین استفاده را می نماید.

برند: گینو +GuinoT

Dynamic Tabs
راه های ارتباط با ما