amazland ساخت اکانت واردشدن

 کرم لانگ وی گردن گینو+ Guinot Longue Vie Cou Cream

کرم لانگ وی گردن گینو+ Guinot Longue Vie Cou Cream


کرم لانگ وی گردن گینو+ Guinot Longue Vie Cou Cream

10/15/2018 7:33:19 AM تاریخ

 کرم لانگ وی گردن گینو+ Guinot Longue Vie Cou Cream

مشخصه ها :
- این کرم علاوه بر خاصیت سفت کنندگی یک اثر مخصوص روی پوست گردن و غبغب دارد .
- در ضمن با تقویت الیاف پوست رشته های الاستین را محکم تر می سازد،
در نتیجه پوست قوام یافته و فرم خود را مجددا باز می یابد
- غبغب فرم گرفته و حالت اولیه خود را پیدا می کند.
- پوست گردن و دکلته را مرطوب و ظاهر آنها را جوان می کند.
- چروک ها را صاف می نماید.
- رنگ لک ها را کاهش می دهد.
موارد مصرف :
قوام دهنده، سفت کننده و ضد افتادگی گردن و غبغب
روش مصرف :
هر صبح و شب اندکی از کرم را به تمامی پوست کاملا تمیز نواحی گردن از چانه تا سینه بمالید سپس بوسیله حرکات آرام و از پایین به بالا پوست را ماساژ دهید تا کرم جذب شود.
توضیحات :
لب ها، گردن و دست ها از جمله اندام هایی هستند که به سرعت در معرض پیری قرار می گیرند. مراقبت از این نواحی باید همانند مراقبت از صورت، دائمی باشد و به طور منظم انجام گیرد.
این محصول حاوی ترکیبات به شرح ذیل می باشد :
• کمپلکس حیات سلولی : با افزایش سن و خستگی، فعالیت های حیاتی پوست کند شده و اولین علائم پیری ظاهر می شوند. کمپلکس لانگ وی حاوی عصاره حیات سلولی موجب تقویت فعالیت های جدید سلولی می شود و قادر است جوانی را به پوست بازگرداند.
• 56 ماده فعال سلول ساز : مجموعه 56 ماده فعال سلول ساز تشکیل یافته از 21 اسید آمینه ضروری، 17 ویتامین و 16 ماده بیولوژیک فعال، تقویت کننده ساختار سلولی و الیاف الاستیک پوست می باشند.
• الگیسیوم Algisium : الگیسیوم، غنی شده از مواد معدنی فرم دهنده پوست است که به بازسازی ساختمان سلولی و فیبرهای الاستین کمک می نماید.

پوست شما زنده است.
- پوست هر 30 روز یکبار بازسازی می شود.
اپیدرم از روی هم قرار گرفتن 30 لایه سلولی بوجود آمده است و هر ماه نوسازی می شود. بنابراین، با استفاده از یک برنامه روزانه مراقبت از پوست، می توان در یک ماه، زیبایی و سلامتی پوست را به آن بازگردانید.

- در طول شب پوست بازسازی می شود.
بیشترین بازسازی پوست در طول شب انجام می شود. جریان گردش خون پس از نیمه شب افزایش می یابد و زمینه فعالیت بهتر سلول ها را فراهم می کند. محصولات تغذیه کننده و بازسازی کننده پوست در شب جذب بهتری دارند و در نتیجه مؤثرتر هستند.

- برای هرچه زیباتر شدن پوست، باید در طول روز از آن محافظت کرد.
پوست بعنوان یک عضو محافظ عمل می کند. در طول روز، به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید، خشکی، تغییرات دمایی، تماس با مواد پاک کننده و محصولات نامناسب، پوست آسیب پذیر می شود و نیاز به مراقبت های خاص دارد. استفاده روزانه از مرطوب کننده ها به ساختار پوست استحکام می بخشد.

- یک پوست شفاف و سالم، نتیجه گردش خون مناسب زیر پوست می باشد.
هنگامی که در محیط آرام و بدون استرس به سر می بریم، جریان خون، اکسیژن را به سطح پوست می رساند و درنتیجه، پوست صورتی رنگ و شاداب به نظر می رسد.

- می توانیم آثار مشهود افزایش سن را به تأخیر اندازیم.
علائم افزایش سن را می توان کاهش داد و پوست را دوباره جوان کرد. همانطورکه گیاهان با جذب آب و مواد غذایی دوباره سرسبز می شوند، ویتامین ها و مواد فعال مورد نیاز پوست هم به آن طراوت و زندگی دوباره می بخشند. پس از یک دوره مراقبت یک ماهه، پوست جوان تر و شاداب تر می گردد.

- محصولاتی که در تمام دنیا منحصر بفرد هستند.
گینو اولین مؤسسه ای است که محصولاتی حاوی 56 نوع ماده فعال بیولوژیک حیات بخش سلولی فراهم کرده است. معمولاً در یک محیط آزمایشگاهی، این ترکیبات فعال بیولوژیک قادر به ساخت یک پوست جدید هستند. آزمایشگاه تحقیقاتی گینو برای حفظ جوانی و شادابی پوست شما از آخرین تکنیک ها و بیشترین و بهترین استفاده را می نماید.
Guinot Longue Vie Cou / Firming Vital Neck Care firms, tightens and evens out the skin tone on the throat and neck, where delicate skin tends to age faster. This neck cream moisturizes the skin, more moisture equals plumper, more supple skin. The elasticity and firmness of the neck and throat skin is regenerated so new skin cells are stronger and new skin is tighter. Fine lines, wrinkles, and pigmentation marks are reduced; skin is fresh and more youthful.

Guinot Longue Vie Cou / Firming Vital Neck Care is ideal for maturing, anti-aging skin that is starting to sag and lose tone. The skin on the neck area is subjected to a great deal more stretching and pulling from rotating and up and down movements which tends to make it become slacken faster.

برند: گینو +GuinoT

Dynamic Tabs
راه های ارتباط با ما